tel. 91 579 31 28
abcrol@abcrol.pl

U457

Wersja do wydruku

Kultywator sprężynowy U457 – 4,0m
Oferta Metal-Fachu w 2017 roku powiększyła się o nowy, 4-metrowy kultywator, który dzięki dodatkowemu osprzętowi może współdziałać w parze, przez co dwukrotnie zwiększa się zasięg a zatem i efektywność pracy.

U457 posiada możliwość doposażenia w spulchniacze śladów posiadających zabezpieczenie sprężynowe. Za wałami rurowymi kultywatora zainstalowano włókę, która skutecznie powoduje wyrównywanie pola.

Maszyna posiada tylny wał rurowy, który dba o właściwą rekonstrukcję powierzchni gleby. Na uwagę zwraca dodatkowo wyposażenie urządzenia w skrajne ekrany, które przeciwdziałają przesypywaniu się ziemi w trakcie prac polowych.

Kultywator U457 wyposażono w 36 sztuk zębów ustawionych w 3 rzędach. Takie rozwiązanie powinno spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników w zakresie stopnia spulchnienia gleby. Maszyna pozwala na pracę na głębokość do 13 cm z maksymalną prędkością roboczą wynoszącą 15 km/h. Sprzęt wymaga do pracy ciągnika o mocy minimalnie 130 KM. Występuje w wersji z zaczepem o średnicy 36 mm.

U457 posiada dwa rzędy wałów rurowych o średnicy 330 mm oraz znacznie większy wał typu Croskill o średnicy 500 mm, który pozostawia po sobie rastrową powierzchnię pola i zarazem zapewnia rekonsolidację gleby.

Maszyna w wersji zawieszanej waży niemal 2 tony.

  • EFEKTYWNOŚĆ: możliwość zagregowania dwóch kultywatorów z nośnikiem narzędzi pozwala podnieść szerokość roboczą do 8 metrów
  • PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA: kultywator może być doposażony w spulchniacze śladów z zabezpieczeniem sprężynowym
  • DBAŁOŚĆ O DETALE: zamontowane za wałami rurowymi włóka dbają o odpowiednie wyrównanie pola

 

Klasa maszyny nowej: