tel. 91 579 31 28
abcrol@abcrol.pl

kariera

Wersja do wydruku

Abcrol Sp z o.o. dealer maszyn rolniczych i komunalnych poszukuje do pracy osoby na stanowisko :

księgowa / księgowy

Miejsce pracy: Pyrzyce

Do głównych obowiązków Kandydata należeć będzie:

·        bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

·        kontrola i uzgadnianie kont księgowych,

·        przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa), sprawozdań do GUS,

·        sporządzanie deklaracji finansowych,

·        prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,

·        nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,

·        bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, US, GUS),

·        przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne firmy,

·        tworzenie oraz aktualizacja wewnętrznych procedur finansowych i kontrolnych

·        windykacja należności

·        współpraca z innymi działami firm

Od Kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku księgowej/ księgowego,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość programów księgowo-finansowych (mile widziana znajomość programu REWIZOR)
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT, VAT, CIT,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office w szczególności excel).
  • mile widziana znajomość prawa handlowego w zakresie spółek

oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Doradca Techniczno Handlowy działający na terenie północnej części województwa lubuskiego

Miejsce pracy: Przytoczna

Oferujemy:

·  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie

·  Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

·  Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje

·  Niezbędne do pracy narzędzia: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), telefon, laptop

·  Dużą samodzielność w działaniu oraz przyjazną atmosferę pracy

Zakres obowiązków:

·  Realizacja założonych planów sprzedaży i budżetu marży

·  Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów hurtowni

·  Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

·  Zapewnianie najwyższych standardów obsługi klientów

·  Negocjowanie transakcji i umów handlowych

·  Poszukiwanie oraz proponowanie nowych rozwiązań sprzedażowych

·  Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych

·  Zbieranie i analizowanie informacji dotyczących inwestycji, potencjału rynku, trendów i działań konkurencji,

·  Współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych

·  Współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA

·  Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego handlowca w branży rolniczej

·  Wykształcenie średnie (preferowane techniczne)

·  Znajomość branży rolniczej lub komunalnej

·  Wysokie umiejętności współpracy w zespole

·  Umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy

·  Sprawna obsługa pakietu MS Office

·  Prawo jazdy kat. B

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych.

CV prosimy wysyłać pod adres - abcrol@abcrol.pl

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ I  ROZLICZEŃ GWARANCYJNYCH

Miejsce pracy: Pyrzyce

Abcrol Sp z o.o. dealer ciągników i maszyn rolniczych  takich marek jak Kubota ,  JCB , FARMET , PRONAR

Zakres  obowiązków

  1. Wdrożenie i utrzymanie Procesów  serwisowych
  2. Przyjmowanie zleceń serwisowych
  3. Prowadzenie DSM i CMR  klientów serwisowych
  4. Koordynacja pracy techników w porozumieniu z Szefem Serwisu
  5. Codzienne wprowadzanie  protokołów serwisowych do systemu Comarch
  6. Wystawianie faktur za usługi serwisowe
  7. Rozliczanie gwarancji
  8. Utrzymywanie komunikacji posprzedażowej z klientami

Oferujemy :

Pracę w młodym dynamicznym zespole

Umowę o prace

Szkolenia produktowe

Wymagania :

Znajomość branży rolniczej lub samochodowej , prawo jazdy kat B , umiejętność pracy w zespole , obsługa Office

Osoba aplikująca na stanowisko pracy powinna zawrzeć w CV klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".