tel. 91 579 31 28
abcrol@abcrol.pl

Kontakt

ABC ROL SP. Z O.O.

Lipiańska 8
74-200 Pyrzyce
abcrol@abcrol.pl
tel.  91 579 31 28
fax  91 887 21 64

Robert Sadowski
Dyrektor
662 031 289
r.sadowski@abcrol.pl
Marcin Sędrowski
Sprzedaż części
668 882 161
czesci@abcrol.pl
Tomasz Dzioba
Doradca handlowo-techniczny
784 923 302
t.dzioba@abcrol.pl
Daniel Ptasznik
Doradca handlowo-techniczny
608 693 805
d.ptasznik@abcrol.pl
Marcin Wiwacz
Doradca handlowo-techniczny
784 923 404
m.wiwacz@abcrol.pl
Wojciech Werkun
Doradca handlowo-techniczny ds. maszyn komunalnych
606 365 740
w.werkun@abcrol.pl
Dawid Pac
Doradca handlowo-techniczny
660 435 266
d.pac@abcrol.pl

O nas:

ABC ROL istnieje na rynku od 2004 r.

Początkowo spółka zajmowała się sprzedażą używanych maszyn i części rolniczych na terenie woj. zachodniopomorskiego oraz skromną produkcją własnych części, lecz z czasem przekształciła się w prężnie działającą firmę. Od wielu lat pozostaje jednym z liderów tego rynku. Jej przedstawiciele znają się na branży, zarówno na maszynach, jak i na specyfice działalności klientów, dzięki czemu mogą spełnić ich oczekiwania. Wiedzą, że oszczędność czasu i pieniędzy jest dla każdego klienta istotnym czynnikiem. W czasach inwestycyjnej niepewności bardzo istotna jest bowiem możliwość obniżenia kosztów. Dążenie do podniesienia poziomu obsługi klientów, rozwoju sprzedaży i obsługi serwisowej jest ambicją ABC ROLu, którą firma konsekwentnie realizuje.

W 2014 r. firma ABC ROL dołączyła do znamienitego grona klubu Gazel Biznesu. 

 

Obszary działań przedstawicieli:

Galeria: