tel. 91 579 31 28
abcrol@abcrol.pl

Widły przesuwne do palet kombinowane z bolcami udźwig 1000 kg

Wersja do wydruku

Widły przesuwne do palet kombinowane z bolcami

Dwufunkcyjny osprzęt do ładowaczy czołowych umożliwiający transport zarówno europalet jak i bel słomy. Maszyna występuje w dwóch wersjach: OL.REZ 1.2 E o masie 195 kg i OL.REZ 1.4 E o masie 200 kg. W standardzie widły wyposażono w dwa zęby o długości 1,1 metra każdy.

Ten uniwersalny osprzęt do ładowaczy czołowych posiada mocowanie euro. Dzięki specjalnej konstrukcji – po zdjęciu wideł i zamontowaniu kłów, można dość szybko zmienić funkcję urządzenia służącego do transportu palet na klasyczne widły do bel słomy. Istnieje możliwość montażu maksymalnie 5 prostych palców o długości 1,1 metra każdy. Szerokość wersji 1.2E wynosi 1,2 metra, natomiast szerokość modelu 1.4E to 1,4 metra. Dopuszczalny udźwig wraz z widłami do palet to 1000 kg.

  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE: widły pozwalają na transport zarówno palet jak i bel słomy
  • SZYBKA ZMIANA PRZEZNACZENIA: demontaż wideł i montaż kłów to czynność, która jest intuicyjna i prosta. Dzięki temu w łatwy sposób można zmienić przeznaczenie urządzenia
  • WYBIERZ OPTYMALNĄ WERSJĘ DLA SIEBIE: maszyna występuje w dwóch wersjach: OL.REZ 1.2 E o masie 195 kg i OL.REZ 1.4 E o masie 200 kg.
  • DUŻA ŁADOWNOŚĆ: dopuszczalny udźwig wraz z widłami do palet to 1000 kg

 

Klasa maszyny nowej: