tel. 91 579 31 28
abcrol@abcrol.pl

Trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ) – kat II

Wersja do wydruku

Obok licznych maszyn rolniczych jakie swoim klientom proponuje Metal–Fach, w ofercie firmy znajdują się również akcesoria do maszyn. Jednym z nich jest trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ).

Jest to układ dźwigniowy stosowany w ciągnikach do agregowania maszyn i urządzeń zawieszanych na hydraulicznym podnośniku. TUZ montowany jest na przedzie ciągnika, co daje możliwości zestawiania w grupy maszyn i urządzeń rolniczych, a co za tym idzie oszczędzanie czasu i kosztów podczas uprawy roli.

Przedni TUZ może podnieść 1 tonę. Dolne haki ( kat II) są automatyczne, co umożliwia szybką i sprawną wymianę narzędzi, ramiona natomiast są rozkładane. Trzypunktowy układ zawieszenia jaki polecają konstruktorzy Metal-Fachu został wyposażony w kompletny zestaw montażowy. Urządzenie może być montowane do średnich ciągników MTZ Belarus. W jego skład wchodzą kule, łącznik centralny, sworznie, przewody hydrauliczne i komplet śrub. Odpowiednia grubość profili oraz najlepszy gatunek stali użytej do budowy jego newralgicznych elementów zapewniają długoletnią i bezpieczną pracę.

  • UNIWERSALNE I SZEROKIE PRZEZNACZENIE: znajduje się z przodu ciągnika, co daje ogromne możliwości zestawiania w grupy maszyn i urządzeń rolniczych
  • UDŹWIG: urządzenie wyróżnia się znacznym udźwigiem wynoszącym 1 tonę.
  • WYTRZYMAŁY: odpowiednia grubość profili oraz najlepszy gatunek stali użytej do budowy jego newralgicznych elementów zapewniają długoletnią i bezpieczną pracę.
  • ŁATWY W OBSŁUDZE: dolne haki są automatyczne, co umożliwia szybką i sprawną wymianę narzędzi.

 

Klasa maszyny nowej: 
Model: 
TUZ – kat II