tel. 91 579 31 28
abcrol@abcrol.pl

Aplikator gnojowicy SynCult

Wersja do wydruku

Aplikator gnojowicy SynCult to kompletny zestaw do dodatkowego wyposażenia bron talerzowych Softer NS do powierzchniowej aplikacji gnojowicy.

Największe zalety naszego rozwiązania:

  • bezpieczne mocowanie węży włącznie z pozycją transportową
  • składana zawieszona konstrukcja do jazdy po drogach
  • łatwy i szybki montaż
  • kultywator i kultywator z możliwością aplikacji i rozprowadzenia gnojowicy w jednym
  • możliwość podłączenia przez TBZ do każdej cysterny na gnojowicę

 

1. Opis technologii

Jeśli gnojowica i fermentat są rozprowadzane za pomocą bron talerzowych Softer NS, to oszczędza się czas i pieniądze, redukuje się liczbę przejazdów po polu i pozwala to za zachowanie czterogodzinnej zasady wprowadzania gnojowicy. Metoda ta stała się powszechną praktyką w rolnictwie.

  • Kompletny zestaw do agregacji z bronami talerzowymi

Softer NS + SynCult to kompletny zestaw składający się z bron talerzowych, ramy, precyzyjnego dystrybutora, przewodów wężowych i odpowiednich końcówek. Liczba przewodów i mocować głowicy dystrybuującej zależą od szerokości brony talerzowej. Dystrybutor dozuje homogeniczną ilość gnojowicy lub fermentatu do poszczególnych przewodów i węży, które są rozmieszczone w zdefiniowanej kolejności i w ten sposób zapewnia bezproblemową aplikację nawozu ciekłego. Wylot cieczy przez talerz umożliwia natychmiastowe i bez-emisyjne włączenie do gleby. Ta metoda rozprowadzania obniża liczbę przejazdów, oszczędza czas i pieniądze oraz spełnia wymogi odnośnie włączenia gnojowicy do gleby do 4 godzin.

Aplikator gnojowicy SynCult mozna zainstalować do brony talerzowej Softer 4,5 NS i Softer 6 NS.

Do instalacji aplikatora gnojowicy SynCult do bron talerzowych nie potrzeba żadnych prac spawalniczych ani innych czynności mechanicznych. Gwarancja na brony talerzowe jest również zachowywana w pełnym zakresie.

 

2. Inteligentnie rozwiązana konstrukcja maszyny

  • Wał rurowy Ø 560 mm: Powiększony wał rurowy jest odporny na zapychanie nawet w wilgotnym środowisku.
  • Kute słupice: Kute słupice z wysoką przepustowością lepkiej gleby.

 

Klasa maszyny nowej: 
Model: 
SynCult